"Loading..."
Parflex | Parflex hakkında

Parflex | Parflex hakkında

Parflex Paravan Sistemleri

 

Belli yüksekliklerde  ve uzunluklarda üretilen , üstüste katlanabilen Panellerden oluşan,   bağlantı noktası sabit ya da tamamı hareketli olarak kullanılabilen , çok yönlü, hızlı ve etkin seperasyon sağlan ürünlerdir.

 

Pratik,Hafif  ve Kolay taşınabilir oluşları yanısıra  sahip oldukları hijyenik özellikleri, paravanların   Hastahane ve Tıp Merkezleri  başta olmak üzere,  birçok  alanda  giderek artan bir talep görmesini sağlamıştır.

 

Çalışma sahasına ve zemine kolay adapte  olma özellikleri, kişisel mahremiyet  ve hızlı müdahaller gerektiren  uygulamalarda, ortamın bütünsel görünümünü bozmadan  kalıcı ve estetik  çözümler sunar.

 

Yoğun Bakım ve gözlem ünitelerinde , Acil odaları ve Diyaliz  merkezlerinde,  özellikle Hastalara bağlı bulunan destekleyici ve tamamlayıcı  tıbbi ekipmanın , kesintisiz  izlenebilmesine olanak sağlar

 

Gün ışığının erişimine engel olmadığı gibi,  herhangi bir yöne kolaylıkla  hareket ettirilebilmesi , bakım veya acil bir müdahale  anında yatak ya da sedye etrafındaki çalışma alanının genişlemesine  yardımcı olur.